Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Par mums
SIA MCP TEHNO dibināta 2001. gadā. Kompānijas pamatdarbība ir tirdzniecības veicināšānas materiālu, iekārtu un aprīkojuma vairumtirdzniecība.

Mēs pārstāvam pasaules vadošos ražotājus, kuri ilgu gadu gaitā sevi pierādījuši starptautiskajā tirgū, tādējādi piedāvājot pasaules līmeņa kvalitātes produkciju lielākajiem Latvijas un Baltijas būvniecības, drošības un telekomunikāciju nozares uzņēmumiem. Mūsu klientu vidū ir lielākie valsts būvniecības, energo un telekomunikāciju uzņēmumi, kas apstiprina, ka esam labākie savā jomā. Mēs regulāri un veiksmīgi piedalāmies valsts un privātā sektora izsludinātajos iepirkumu konkursos.
Plašais produktu sortiments noliktavā un konkurētspējīgās cenas padara mūsu kompāniju par vienu no līderiem elektromateriālu, drošības un telekomunikāciju produktu vairumtirdzniecības jomā. Sadarbība ar ievērojamu skaitu ražotāju ļauj piedāvāt mūsu klientiem optimālākos risinājumus, un labāko kvalitāti.

Uzņēmuma vērtība ir mūsu augsti kvalificētie speciālisti, kas, sniedzot konsultācijas klientiem, piedāvās katram klientam individuāli piemērotu efektīvāko risinājumu. Mēs rūpējamies par katru savu klientu un lepojamies ar lielu pastāvīgo klientu skaitu!
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
MCP TEHNO SIA
Reģ. Numurs: LV40003545666
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Tālr: +371 67 881 397
info@mcptehno.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu